Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

BENDRUOMENINIAI ŠEIMOS NAMAI KVIEČIA VISAGINO GYVENTOJUS DALYVAUTI NEMOKAMOJE PASKAITOJE „KVĖPAVIMO TECHNIKOS – DĖMESIO VALDYMUI IR VEIKSMINGAM ATSIPALAIDAVIMUI  “

2019-05-29

Specialistai tvirtina, kad gilesni įkvėpimai ir iškvėpimai gali būti pats pigiausias ir paprasčiausias kelias į sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą. Juk kai kvėpuojama tinkamai, kūnas įgauna daugiau energijos, o protas tampa budresnis. Deja, daugelis žmonių įkvepia vos pusę litro oro, kai pilnas plaučių tūris galėtų būti net 5-6 litrai! Įsivaizduojate, kiek tai deguonies, o kartu ir energijos jūsų kūnui ir mintims?

 Kviečiame į praktinį užsiėmimą, kurio metu:

·         Kalbėsime apie dėmesio valdymą,

·         Kokių būna dėmesio inkaravimo būdų,

·         Išmoksime keletą kvėpavimo stebėjimo pratimų, kuriuos vėliau galėsite taikyti savarankiškai

·         Praktiškai nagrinėsime, kaip tai veikia ir kokias naudas suteikia;

·         Išbandysime gilaus atsipalaidavimo praktiką;

·         Patyrinėsime, kas yra „už kvėpavimo“.

 

Susitikime birželio 5 d., trečiadienį, 16.30–18 val. NEMOKAMOJE paskaitoje „Kvėpavimo technikos – dėmesio valdymui ir veiksmingam atsipalaidavimui“ iš užsiėmimų ciklo „Ilgiausių metų linkim Jums“.

Lektorius – Ugnius Leimontas, dėmesingumo, meditacijos bei savityros mokytojas, sėkmingai mokantis meditacijos ne tik suaugusius, bet ir vaikus, konsultuojantis emocinio sąmoningumo klausimais.


Paskaitos vieta – Visagino viešoji biblioteka Taikos pr. 52, LT-31203 Visaginas.

Ši paskaita yra Kompleksinių paslaugų šeimai paketo, finansuojamo iš Europos socialinio fondo, dalis ir yra NEMOKAMA. 

 

Mokymų paslaugas teikia VšĮ „Versli mamaׅ“Išankstinė registracija ir išsamesnė informacija:

Tel. 865771655;

el. p. bsnvisaginas@gmail.com;

arba atvykus į Bendruomeninius šeimos namus, Statybininkų g.7, Visaginas.

 

Projektą finansuoja:                          Projektą įgyvendina:                Partneriai: