MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133

2013-12-19 Ekskursija į Lietuvos Respublikos Seimą

Visagino paramos vaikui centro globotiniai pagal Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos respublikinį socialinį projektą „Įmonės vaikams“ dalyvavo ekskursijoje į LR Seimą. Vaikai susipažino su Lietuvos valstybės valdymo sistema, Seimo veikla, teisės aktų leidybos procedūra, apžiūrėjo rūmuose eksponuojamas parodas, pabendravo su Socialinių reikalų komiteto atstovais, susitiko prie arbatos su Seimo nariu Algimantu Dumbrava, kuris jau keletą metų aktyviai rūpinasi mūsų Centro globotinių gyvenimu.


Po ekskursijos vaikai pavažinėjo po Vilniaus miestą kalėdiniu traukinuku, grožėjosi Kalėdine eglute ir šildėsi skania arbata MC Donalds kavinėje.

 

 

 

2014 metų ekskursija į radijo stotį „Kelyje“ ir TV bokštą

Visagino paramos vaikui centro globotiniai pagal Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos respublikinį socialinį projektą „Įmonės vaikams“ dalyvavo pažintinėje ekskursijoje į radijo stotį "Kelyje" Vilniuje. Vaikai sužinojo, kaip "iš nedidelio kambario galima būti išgirstu visoje Lietuvoje" (Raminta), apžiūrėjo stoties aparatūrą, susipažino su diktoriais. Po ekskursijos vaikai lankėsi televizijos bokšte, žaidė su įvairiais žaislais Žaislų muziejuje, pasivaišino Mc Donalds kavinėje.

  

   

2015-10-28 socialinis projektas „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“ Visagino priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje

Spalio 28 d. vykdant socialinį projektą „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“ Visagino priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje lankėsi Visagino paramos vaikui centro auklėtiniai. PGV darbuotojai papasakojo apie ugniagesio profesiją. Vaikai su dideliu entuziazmu pylė vandenį gaisriniu švirkštu, važiavo gaisrinėje autocisternoje, stebėjo kaip dirba gaisrinė gelbėjimo įranga. Vaikai domėjosi ir klausinėjo PGV darbuotojų apie jų darbo sąlygas ir veiklą. Priežiūros pareigūnai parodė vaikams filmą apie Visagino PGV istoriją ir saugų elgesį namuose. Kalbėjo su vaikais apie pagalbos numerį 112. Išvykstant vaikams buvo įteikti lankstinukai ir spalvinimo lapai su naudinga informacija. Gal šis vizitas paskatins ateityje pasirinkti garbingą ugniagesio-gelbėtojo profesiją.

  

  

2016-11-21  Dalyvavome socialiniame projekte „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“ 

  Šiemet, kaip ir kasmet, Visagino paramos vaikui centro globotiniai dalyvavo išskirtiniame ir smagiame socialiniame projekte „Įmonės dienos vaikams ir su vaikais“, kurį organizavo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
  Kodėl renginys buvo smagus ir išskirtinis? Ogi todėl, kad išsipildė vaikų svajonė susipažinti ir pabendrauti su Lietuvos kariuomenės kariais. O ir pats susitikimas vyko ne Pabradėje ar Rukloje, o Centro muzikos-kinoteatro salėje. Čia visą valandą buvo atidaryta tikra jaunųjų karių mokykla, kurios mokiniais buvo Globos namų, Vaikų ir Suaugusių su negalia dienos socialinės globos skyriaus globotiniai.
  Jaunieji kursantai sužinojo, kiek sveria kario šalmas, liemenė, kuprinė ir kita amunicija, iš ko susideda kareiviškas sausas davinys, kaip jį pašildyti tik vandens pagalba. Renginio dalyviams labai smalsu buvo apžiūrėti visą karių aprangą ir ginkluotę ir žinoma paskanauti tikros kareiviškos košės su kiauliena.
  Centro globotiniai labai laukė svečių, iškepė skanius pyragus. Pokalbio prie arbatos metu vaikai pabendravo su tarptautinėse pratybose dalyvausiančiais NATO kariais, papasakojo apie savo gyvenimą, svajones, ateities planus, pavaišino svečius – tikrus vyrus, savo keptais pyragais.
  Savo darbe mes padedame globotiniams susitikti su įvairių profesijų atstovais, kurie myli savo darbą, sąžiningai ir nuoširdžiai jį atlieka. Tikimės, kad vyrų, kurie gina savo gimtinę – mūsų Lietuvą, pavyzdys padės mūsų Centro globotiniams priimti teisingus sprendimus savo gyvenime ir tapti tikrais bendruomenės nariais.

  

  

  

Apie mus