Lietuvių kalba

Kviečiame mūsų esamus ir būsimus draugus ir rėmėjus, norinčius paremti Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (Vaikų globos namus, Vaikų su negalia bei Suaugusiųjų asmenų su negalia dienos socialinės globos skyrių) pervesti 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio, arba šiaip pagal galimybes mus paremti, pervedant pinigus į mūsų sąskaitą. MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133 Ačiū visiems aukojantiems ir tiems, kurie žada tai padaryti. Administracija

Bendruomeniniai šeimos namai kviečia Visagino gyventojus dalyvauti nemokamoje paskaitoje „Šeimos sveikatos ABC“ iš užsiėmimų ciklo „Ilgiausių metų linkim Jums“

2019-01-16

Susitikime sausio 21 d., pirmadienį, 13.30–15 val.

Paskaitos vieta – Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras, Statybininkų g. 7, Visaginas.

 

Tikriausiai žinote daug savo šeimos istorijų: kas ir kaip susipažino, kaip susituokė, kaip gimdė vaikus. Tačiau ar kada paklausėte savo giminaičių, kokiomis ligomis jie sirgo ir nuo ko mirė jų tėvai ir seneliai? Tai labai svarbu. Žinios apie giminių sveikatą naudingos visai šeimai. Susistemintos į giminės medį, jos gali tapti neįkainojama vertybe, perduodama iš kartos į kartą.

PASKAITOJE SUŽINOSITE:

• Kaip sukurti savo šeimos istoriją;

• Kokios giminės medžio šakos svarbiausios;

• Kada namie turimi vaistai virsta tiksinčia bomba;

• Kaip tinkamai tvarkyti namų vaistinėlę.

Visų paskaitos klausytojų laukia dovana – knyga „Moters sveikatos dienoraštis“.

Lektorė – Loreta Majauskienė, biologė ir socialinių projektų specialistė, buvusi onkologinio švietimo projekto „Nedelsk“ direktorė.

Ši paskaita yra Kompleksinių paslaugų šeimai paketo, finansuojamo iš Europos socialinio fondo, dalis ir yra NEMOKAMA. Pagal pageidavimą paskaitos metu bus bendraujama lietuviškai ir rusiškai.

Mokymų paslaugas teikia VšĮ „Versli mamaׅ“.

 

Išankstinė registracija ir išsamesnė informacija:

  • Tel. 865771655;
  • el. p. bsnvisaginas@gmal.com;
  • arba atvykus į Bendruomeninius šeimos namus, Statybininkų g.7, Visaginas.

 

Projektą finansuoja:                          Projektą įgyvendina:                Partneriai: