Lietuvių kalba

MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133

GLOBOS CENTRAS

0000-00-00

Psichologė/GIMK atestuota darbuotoja, Antonina Ševčenko tel. 868541377, el.p.  antonina.sevcenko@vsvgc.lt

Globos koordinatorė Renata Kokankienė tel. 865771861 , el.p. renata.kokankiene@vsvgc.lt

Globos  koordinatorė Svetlana Dobrodej, tel. 865785776, el.p. svetlana.dobrodej@vsvgc.lt

Globos  koordinatorė Maija Macuk, tel. 862701785, el.p. maija.macuk@vsvgc.lt

GIMK atestuota socialinė darbuotoja Jolita Daraškevičienė, el.p. jolita.daraskeviciene@vsvgc.lt

VSVGC  direktorė Irina Ziuziova, tel. 868558955 el.p. irina.ziuziova@vsvgc.lt

 

Arba Facebook –VYV.Visaginas    

 

                 

 

Projekto pavadinimas: ,,Paslaugų, skatinančių ir efektyviai palaikančių globą šeimos aplinkoje, vystymas”.

 

Trumpas aprašymas: projekto tikslas – diegti ir vystyti paslaugas, kurios skatintų ir palaikytų vaikų globą šeimos aplinkoje, užtikrinant vaikų poreikius ir saugumą. Projekto laikotarpiu bus teikiamos bendruomeninės paslaugos tėvų globos netekusiems vaikams, įskaitant kūdikius. Siekiama užtikrinti vaikų teises turėti šeimą ir augti saugioje aplinkoje. Taip pat numatoma visų savivaldybių globos centrų specialistų kompetencijų kėlimas, globėjų ir įtėvių rengimo programos tobulinimas, teisės aktų pakeitimai tobulinant vaikų globos sistemą, tinklaveika, visuomenės švietimas ir viešieji ryšiai nacionaliniu ir savivaldybės lygiais, numatoma plėtoti budinčių globotojų institutą, bei įdiegti nuolatinių globotojų institutą. 

 

Projekto vykdytojas: Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

Projekto partneriai: 66 globos centrai ir 60 savivaldybių.

 

Projekto tikslinė grupė: likę be tėvų globos vaikai, kaip jie apibrėžti Socialinių paslaugų įstatyme, išskyrus vaikų globos institucijoje globojamus vaikus.

 

Projekto siekiami rezultatai: 

·         Institucinės globos pertvarkos tikslinių grupių asmenys, gavę bendruomenines paslaugas – 2 904 vaikai;

·         Institucinės globos pertvarkos tikslinių grupių asmenų, palankiai vertinančių gaunamų paslaugų kokybę, dalis – 95 proc.

 

Projekto pradžia: 2023-07-01

  

Bendros visam projektui ir visiems partneriams skirtos lėšos: 15 046 600,00 Eur.

 

Projektas finansuojamas 2021–2027 metų ES investicijų programos ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

 

 

Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras dalyvavo globojančių šeimų festivalyje – Klaipėdoje 

Liepos 2 d. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centro atstovai dalyvavo ir atstovavo Visagino miestą globojančių šeimų festivalyje – Klaipėdoje ,,Vaikai yra vaikai“. Į renginį susirinko globėjai, globotiniai, su globa susiję asmenys, svečiai ir kt., kurio metu buvo įvairios edukacijos, atrakcionai ir kt. veiklos, Monique ir Vido Bareikio pasirodymai. Sveikinimo žodžius tarė LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, Klaipėdos miesto savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė – Ilma Skuodienė. 

 

 

    

Sausio 13-ąją dieną Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras prisidėdamas prie visuotinės pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gya, nes liudija uždegė vienybės ir atminimo žvakutes languose. 

 

                 

Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras sveikina visus sulaukus Naujųjų 2022-ųjų metų, lai šie atėję metai atneš visiems džiaugsmo, laimės akimirkas

  

Gerumo nebūna per daug

Tęsiantis švenčių maratonui su Visagino šeimos ir vaiko gerovės centru savo gerumu ir dosnumu dalijasi – Jevgenij Zubanov, Tatjana Palinskaja bei Evaldas Zacharevičius. Nuoširdžiai dėkojame jiems ir visiems, prisidėjusiems prie Kalėdų stebuklo kūrimo. 

                                                                                                                        

Gruodžio 16-ąją dieną gerosios patirties sėmėmės Švenčionių rajono socialinių paslaugų centre.

Gruodžio 8 dieną Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centre baigėsi GIMK mokymai, skirti Bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojams.

 

  

Lapkričio 25 dieną Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centre lankėsi Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro GIMK specialistės, su kuriomis dalijomės gerąją patirtimi. 

 

,,Menas girdėti ir mokslas teikti viltį"

(aut. JSWEC)

 

Su profesine švente!

Mieli socialiniai darbuotojai,

 

            Profesinės šventės proga linkime begalinės kantrybės ir energijos, kūrybinio įkvėpimo bei neblėstančio optimizmo. Lai Jūsų prasmingas darbas įkvepia kitus svajones ir viltis paversti realybe. 

 Džiaugiamės, kad globėjų savaitės renginius pavyko įgyvendinti su kaupu  Dizdžiuojamės, kad mūsų pastangos buvo įvertintos. Dėkojame Visagino savivaldybės administracijai už pagalbą organizuojant vaikų globos savaitę, jų pagalba neįkainojama   

Su globėjų diena!

Šv. mišios už globėjus Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje

 

Šiandien – liepos 4-oji – minima Globėjų diena. Šia proga už globėjus vyko Šv. mišios Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje. Kunigas Vidmantas Rudokas sveikindamas globėjus linkėjo kantrybės, ištvermės, auginant ir vedant doros keliu vaikus, dėkojo už dalinamą meilę, šilumą, gerumą tiems, kam labiausiai to reikia, už gebėjimą sušildyti be meilės likusias mažas širdeles.

Liepos 3-ąją dieną Visagino miesto atstovai dalyvavo Kaune surengtame Nacionaliniame globėjų festivalyje ,,Vaikai yra vaikai”. 

 Įsibėgėjus globos savaitės renginiams penktąją dieną (liepos 2-ąją) Visagino mieste vyko dviračių, paspirtukų ir kt. maratonas.  

Ketvirtoji diena – šeimos piknikas ,,Sveika šeima“ globėjams, globojamiems vaikams ir visiems norintiems Drūkšio ežero paplūdimyje, stovyklavietėje. Gaminome plovą, vyko pokalbiai, dalijimasis gerąja patirtimi, vaikams skirti žaidimai, muilo burbulai, susitikimo metu skambėjo dainos ir laimingų vaikų juokas.  

 

 

 

 

 

 Tęsiantis renginiams, skirtiems paminėti globėjų dieną, Visagino mieste, birželio 30 dieną buvo organizuotas koncertas/viešas renginys ,,Vaikai yra vaikai", kurio metu sveikinimo žodžius tarė Visagino savivaldybės mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras dėkoja Visagino kūrybos ir menų akademijai už koncertinę programą, Visagino kultūros centrui - už muzikos ir garso įrangą.

Birželio 29 dieną Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras organizavo Atvirų durų dieną. Visi atėjusieji sudalyvavo paskaitoje „Ryšys tarp vaikų ir suaugusiųjų“ , dalyviai supažindinti su knygomis apie vaikų auklėjimą, taipogi vyko užsiėmimai meno terapija su vaikais. Nuoširdžiai dėkojame savanorei Marijai Kolotilo už padovanotas knygas globojamiems vaikams.

 

Birželio 28 d. visoje Lietuvoje prasidėjo renginiai, skirti paminėti Globėjų dieną, Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras taip pat startavo, pirmąją dieną organizuodamas parodos atidarymą Visagino mieste ,,Šeima”. Renginio metu pasveikinti muzikiniu kūriniu atskubėjo Emilija Galaguzaitė, dainuodama prasmingus žodžius: ,,leiskit, neužtrenkit durų, veskit, juk ir jums taip buvo, mūsų akys noru dega, ateityje dar tiek laukia”.  

2021 m. gegužės 26 d. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centre startavo mokymai pagal GIMK programos Pagrindinę dalį. Džiaugiamės aktyviais mokymų dalyviais ir tikime, kad dar daugiau vaikų turės naujus namus!

      Birželio 1-ąją dieną Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro kiemelyje minėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Ta proga susirinkę garbingi Visagino miesto svečiai – Visagino miesto meras Erlandas Galaguz, mero pavaduotoja - Aleksandra Grigienė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja - Irena Gaigalienė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Visagino mieste patarėja - Jūratė Mieželytė, Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja - Jolita Zabulytė, taip pat Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyresnioji specalistė - Tatjana Repečkienė tarė sveikinimo žodžius vaikams, linkėjo, kad gražiausias gyvenimo tarpsnis  – vaikystė būtų teigiamų emocijų ir naujų atradimų metas. 

    Nuoširdžiai dėkojame šventės svečiams, Visagino kūrybos ir menų akademijai - Vitai Pimpienei bei jos ugdytiniams už padovanotą koncertinę programą, Visagino žirgynui ,,Baltas mustangas“ už suteiktą vaikams pramogą pajodinėti žirgu, rėmėjams - Dmitrijui Golubkovui ir Svetlanai Markovai už dovanėles.

Sveikiname su artėjančia Tėvo diena

SVEIKINAME SU VAIKŲ GYNIMO DIENA!

Ši diena yra labai svarbi visiems vaikams!

 

Kiekvienas vaikas turi teisę būti laimingas! Svarbiausia sąlyga šiame kelyje – suaugusiųjų siekis pažinti vaikystę kaip natūralų žmogaus socialinio gyvenimo periodą. Suaugusieji turėtų suprasti, kad vaikui ne visada svarbiausia žodžiai, svarbiau tai, kokiomis vertybėmis mes patys vadovaujamės gyvenime ir kaip bendraujame su vaikais. Dėkojame rėmėjams ir visiems dalyvavusiems mūsų šventėje. Nuoširdus AČIŪ, kurie skyrė gražų žodį.

 

      Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras nori padėkoti  Dmitrijui Golubkovui ir Svetlanai Markovai  už gėrio ir šilumos kupinas dovanas!  Džiaugiamės, kad yra tokių gerų žmonių, atsiliepusių į mūsų prašymą, tikimės, kad rėmėjai mūsų "neišsižadės" ir ateityje vėl, galbūt, išties pagalbos ranką.

 

Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Globos centro teikiamos paslaugos skelbiamos vietinėje žiniasklaidoje – laikraštyje „VISINFO“

 

Artejant pavasariui atnaujinome informacinį stendą. Nuo kovo 16 d. šį stendą galėsite matyti ir Visagino miesto viešojo transporto stotelėse. 

Įvaikinimo ir globos skambučių linija

     Kiekvieną darbo dieną 12–20 val. patyrę globos ir įvaikinimo srities specialistai nemokamu telefono numeriu 8 800 00207, el. paštu klausk@viskasapiegloba.lt, svetainėje www.globoscentrai.lt teikia informavimo bei konsultavimo paslaugas globėjams (rūpintojams), budintiems globotojams, įtėviams, asmenims, ketinantiems jais tapti, visiems globa ir įvaikinimu besidomintiems.

     Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su Lietuvos savivaldybių administracijomis ir Lietuvoje veikiančiais globos centrais įgyvendina Europos struktūrinių fondų projektą „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-02-0001“.

    Įvaikinimo ir globos skambučių linija įkurta siekiant gerinti teikiamų paslaugų prieinamumą bei kokybę, skatinti globą ir įvaikinimą.

 


Lietuvių tautos ryžtą, drąsą bei pasiaukojimą ginti savo ir savo Tėvynės laisvę geriausiai liudija 1991 metų sausio 13-osios įvykiai. Tą dieną mūsų tauta buvo vieninga ir narsi.

 

Tikėkime savo jėgomis, šalia esančiais žmonėmis bei vienybės galia.

Gerbiami Visagino globėjai (rūpintojai), įtėviai

Informuojame apie Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro  Globos centro darbą karantino metu. Globos centras dirba :

- dėl indvidualių susitikimų tartis telefonu su globos koordinatoriumi ar kitu globos centro specialistu  (kontaktai pateikti žemiau);

- su globėjais (rūpintojais), įtėviais didžioji dauguma bendravimo vyks telefonu, elektroniniu paštu, Facebook (Messenger programa);

- Savitarpio pagalbos grupės susitikimai, GIMK Tęstiniai mokymai planuojami vykdyti nuotoliniu būdu, gausite kvietimą į el.paštą.;

Visais klausimais galite kreiptis į Jūsų globos koordinatorių, psichologę:

Psichologė/GIMK atestuota darbuotoja, Antonina Ševčenko tel.868541377, el.p.  antonina.sevcenko@vsvgc.lt

Globos koordinatorė Zita Obolevičienė tel. 865771861 , el.p. zita.oboleviciene@vsvgc.lt

Globs  koordinatoriė Svetlana Dobrodej, tel. 865785776, el.p. svetlana.dobrodej@vsvgc.lt

Globs  koordinatoriė Maija Macuk, tel. 82701785, el.p maija.macuk@vsvgc.lt

GIMK atestuota socialinė darbuotoja Jolita Daraškevičienė ,el.p. jolita.daraskeviciene@vsvgc.lt

VSVGC  direktorė Irina Ziuziova, tel. 868558955 el.p.irina.ziuziova@vsvgc.lt

 

Arba Facebook – Globos Centras Visaginas,

 

       Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras pasirengęs sutikti gražiausias metų žiemos šventes ir  linkėdamas Visagino miesto globėjams, globojamiems vaikams sveikatos, džiaugsmo akimirkų bei kantrybės siunčia saldžias dovanėles bei šiltus linkėjimus!

     Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centre įvyko Pagrindiniai GIMK mokymai. Džiaugiamės, kad dar daugiau vaikų atras naujus namus.

             Spalio 22 d.  Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centro specialistės pagal projektą „Informavimo ir tarpininkavimo paslaugų gaunant bendrąsias ir specialiąsias socialines paslaugas teikimas“, kurio metu supažindino visuomenę su Globos centro teikiamomis paslaugomis, globos ir įvaikinimo galimybėmis Visagino mieste. Po pristatymo diskutavome ir  atsakėme į dalyvių pateiktus klausimus. 

Spalio 1 d. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centre startuoja Pagrindiniai GIMK mokymai. Mokymų dalyviams linkime kantrybės

 

 

 

 

Vaikų draugijoje gyja siela

(Fiodoras Dostojevskis)


   Birželio 1-ąją dieną Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras minėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šia proga Centro kiemelyje susirinkę garbingi Visagino miesto svečiai – Visagino miesto meras Erlandas Galaguz su šeima, mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Jūratė Mieželytė, taip pat vyriausioji specialistė - Gitana Ziziukienė, Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyresnioji specalistė Tatjana Repečkienė, Utenos apskrities Visagino policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Onutė Pernavienė bei tyrėja Oksana Rožkova tarė sveikinimo žodžius vaikams, linkėjo, kad gražiausias gyvenimo tarpsnis  – vaikystė būtų teigiamų emocijų, džiugesio pilnų dienų ir naujų atradimų metas. 

 

   Nuoširdžiai dėkojame Visagino miesto merui Erlandui Galaguz už dovanas vaikams, Visagino kūrybos namams - Vitai Pimpienei bei jos ugdytiniams už padovanotą koncertinę programą, Vaiko teisių apsaugos specialistėms už šventinius balionus bei saldumynus, UAB ,,Romirlita“ ir Visagino žirgynui ,,Baltas mustangas“ už suteiktą vaikams pramogą pajodinėti žirgu, už saldžias dovanas dėkojame ,,Gerų darbų labdaros ir paramos fondui“, už finansinę paramą – labdaros ir paramos fondui ,,Gerumo šaltinis“,  už atminimo dovanėles bei siurprizą – šunį ,,Amsį“- Visagino policijos komisariatui, Visagino trečiojo amžiaus universitetui – už skambius muzikos garsus, garso aparatūrą.

 Gegužės 27 d. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centre startavo Pagrindiniai GIMK mokymai. Džiaugiamės aktyviais grupės dalyviais ir linkime jiems kantrybės. 

 

 

 

Informuojame, kad karantino metu visos konsultacijos teikiamos Globos centro specialistų darbo laiku, tik nuotoliniu būdu! Maloniai, prašome kreiptis iškilus klausimams ar sunkumams nurodytais telefonais: 865771861 arba 868541377, taip pat galite kreiptis el.paštu: globa.visaginas@gmail.com Saugokime save ir kitus!!!

 

Nuo 2019m. pradžios Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras dalyvauja projekte „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ įgyvendinimas pagal 08.4.1.-ESFA-V-405-02-0001 priemonę. Projekto trukmė 36 mėn.

  

Globos centras – socialinių paslaugų įstaiga, įgyvendindama vaiko globėjo (rūpintojo) teises ir pareigas, pagal tarpusavio bendradarbiavimo ir paslaugų teikimo sutartį perduoda likusį be tėvų globos vaiką, socialinės rizikos vaiką prižiūrėti budinčiam globotojui, teikia ir organizuoja socialines paslaugas bei kitą pagalbą pagal poreikį vaikui ir budinčiam globotojui, taip pat kitokią pagalbą vaiko tėvams, siekiant grąžinti vaiką į šeimą.


GLOBOS CENTRO FUNKCIJOS:

1. Budinčio globotojo priežiūrai perduoti vaiką (vaikus), kuriam (kuriems) budintis globotojas gali užtikrinti emocinį ir fizinį saugumą bei visavertį poreikius atitinkantį ugdymą ir priežiūrą, teikti ar organizuoti tęstinę pagalbą budinčiam globotojui ir jo prižiūrimiems vaikams;

2. Skirti darbuotoją (darbuotojus), atsakingą (atsakingus) už reikiamos pagalbos budinčiam globotojui teikimą, ir užtikrinti, kad ši pagalba būtų teikiama laiku ir kokybiškai; kartu su budinčiu globotoju užtikrinti švietimo pagalbos, sveikatos priežiūros ar kitų paslaugų teikimą budinčių globotojų prižiūrimiems vaikams;

3. Socialinių paslaugų ir kitos pagalbos budinčiam globotojui teikimo metu ne rečiau kaip vieną kartą per šešis mėnesius atlikti budinčio globotojo vykdomos vaiko priežiūros kokybės vertinimą;

4. Kiekvieną mėnesį skirti vaiko išlaikymui reikalingas pinigines lėšas ir atlygį už vaikų priežiūrą dėl kurių buvo sutarta sutartyje;

5. Užtikrinti, kad budintis globotojas nuolat tobulintų savo profesinę kompetenciją;

6. Vykdyti budinčių globotojų paiešką, atranką ir parengimą;

7. Dirbti su vaiko tėvais, siekiant grąžinti vaiką į šeimą;

8. Skirti darbuotoją, atsakingą už reikiamos pagalbos šeimai teikimą, suteikti pagalbą vaikui adaptacijos budinčio globotojo šeimoje laikotarpiu, kartu paruošti ir budinčio globotojo šeimą, kad vaiko atėjimas į šeimą būtų kuo paprastesnis, sklandesnis ir sėkmingesnis tiek vaikui, tiek budinčiam globotojui;

9. Organizuoti individualias ir grupines konsultacijas, supervizijas budinčiam globotojui,  teikti psichologinę pagalbą tiek vaikui, tiek budinčiam globotojui (pagal poreikį, bet ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį), kartu su budinčiu globotoju priimti sprendimus kriziniais atvejais, organizuoti kitą pagalbą, kurios reikia vaikui bei budinčiam globotojui, tenkinant vaiko poreikius, visą paslaugos teikimo laikotarpį;

10. Kartu su budinčiu globotoju užtikrinti vaiko bendravimą su tėvais ir artimaisiais giminaičiais, jei tai nekenkia vaiko interesams;

11. Bendradarbiaujant su socialines paslaugas vaiko tėvams teikiančiomis institucijomis / organizacijomis, siekti, kad vaikas būtų grąžintas į savo šeimą;

12. Sprendžiant klausimus, susijusius su vaiko interesais, bendradarbiauti su suinteresuotomis valstybės ir savivaldybės institucijomis;

13. Vykdyti vaiko atstovo pagal įstatymą pareigas, numatytas Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse;

14. Įgyvendinti kitas teisės aktuose ir sutartyje nustatytas pareigas.

Gyventojai dėl Globos centro paslaugų gali kreiptis darbo dienomis ir valandomis:

I – IV 8.00 – 17.00 val.

V - 8.00 – 15.45 val.

Pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.

PASTABA. Prieššventinėmis dienomis dirbama valanda trumpiau.

 

 Informacija teikiama: Statybininkų g. 7, Visaginas, tel. (8 386) 75280, vsvgc@vsvgc.lt

 

  

 

  

 

 

 

  

  

        Š.m. rugpjūčio 10 dieną Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centro darbuotojos dalyvavo Visagino miesto šventėje, kurioje tiek miesto gyventojams, tiek svečiams pristatė Globos centro veiklą, teikė informaciją apie globą, įvaikinimą. vaikų svečiavimąsi, budinčio globotojo veiklą. Visagino meras Erlandas Galaguzas ir mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė taip pat skatino nelikti abejingiems vaikų, netekusių tėvų globos, likimams. Taip pat dėkojame Visagino policijos komisariato pareigūnams, jauniesiems savanoriams, kurie maloniai prisidėjo prie globos ir įvaikinimo viešinimo Visagino mieste. Šventės dalyvius džiuginome ne tik skrajutėmis, spalvingais balionais, jų lankstymu, bet ir piešiniais ant veidų.

Visus, besidominančius Globos centro veikla ir be tėvų globos likusių vaikų globa ar įvaikinimu, galite kreiptis į Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centrą, Statybininkų g. 7, Visaginas, tel. +37068541377. El.p. vsvgc@vsvgc.lt, facebook: Globos centras Visaginas

  

  

 

 

 

 

      

GLOBOS CENTRAS